Masáže

Regenerační a rekondiční masáž na míru

Je ideální na uvolnění ztuhlé šíje a krku, při bolestech pod lopatkou, migréně i k regeneraci nohou a rukou po sportovním či pracovním výkonu. Tato masáž je tedy určena nejen pro sportovce, ale může velmi dobře posloužit i zdravým nesportovcům, kteří si chtějí upevnit zdraví, posílit organismus nebo zlepšit celkový vzhled.

Masáž se provádí hmaty s přiměřenou intenzitou, přizpůsobenou pocitům a potřebám klienta. Intenzita hmatů je tedy individuální, každý klient reaguje na určitý tlak jinak. Technika této masáže umožňuje zaměřit se na problematické partie. Uvolňují se přetížené či "zatuhlé" svaly a svalové úpony, odstraňuje se jejich ochablost, zkrácení a bolestivost.

Tato masáž též odstraňuje únavu a podporuje regeneraci organismu díky lepšímu vylučování toxinů z těla.
Masáž působí na tělesný i duševní stav člověka velmi kladně. Zlepšuje podmínky pro svalovou a kloubní činnost. Rovněž při zotavování po nemoci či úrazu má vhodně zvolená a citlivá masáž příznivý účinek na organismus 

6 důvodů proč masáž na míru

 • Uvolňuje bolestivé a napjaté svaly a klouby
 • Uvolňuje psychické napětí
 • Zlepšuje prokrvení kůže a podkoží
 • Sestavuje se pro každého klienta individuálně
 • Pomáhá při bolestech hlavy
 • Podporuje pravidelný spánek 

Masáž AromaTouch

AromaTouch je masážní technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje v čistém, neředěném stavu přímo na záda a chodidla klienta. Je důležité používat pouze čisté oleje terapeutické kvality (v této masáži používám oleje firmy dōTERRA). 

Snoubí se zde západní a východní medicíny s působením éterických olejů. Masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie.

5 důvodů proč AromaTouch

 • Uvolnění stresu
 • Posílení imunity
 • Snížení toxické zátěže organismu (viry, bakterie)
 • Redukce zánětlivých procesů v těle
 • Obnovení rovnováhy autonomního nervového systému

Těhotenská masáž


Těhotenská masáž má blahodárné účinky, jak pro maminku, tak pro dítě. Při pravidelných masážích (ideálně jednou za týden) má pozitivní vliv na hladký průběh těhotenství a porodu samotného. Energie lépe proudí a díky uvolnění matčiných svalů, má i dítě více prostoru. To má velký vliv nejen na jeho psychiku, ale může se díky tomu dostat do správné polohy, potřebné k hladkému a bezproblémovému porodu.‍

Těhotenská masáž ulevuje od bolestí zad, šíje, pocitů těžkých nohou, otoků nohou, prohýbání v bedrech a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy. Po těhotenské masáži se žena bude cítit výborně fyzicky i psychicky.

V prvních třech měsících těhotenství není těhotenská masáž vhodná, protože je plod v nejchoulostivější fázi růstu. Z toho důvodu je lepší počkat, nejlépe vše probrat se svým lékařem a je-li vše v pořádku, jsou masáže naprosto bezpečné a to až do konce těhotenství.

Manuální lymfodrenáž

Je speciální hmatová technika, při níž se aktivuje lymfatický systém, který odvádí z těla nahromaděné tekutiny, odpadní látky, nečistoty, odumřelé a poškozené buňky. Posiluje vstřebávací a transportní funkci mízního systému podporou lymfomotoriky, kontrakčních schopností lymfatických cév a vnitřních pulzních mechanismů lymfatického systému.
Jedná se o jemnou masáž, protože 80% lymfatického systému se nachází na povrchu těla. Je prováděna malým tlakem bez použití olejů či emulzí. Nemůže způsobit žádné bolestivé pocity, nesmí zvýšit prokrvení ošetřovaných partií. Cílem je detoxikace organismu, zlepšení odtoku lymfy, zmírnění otoků a celulitidy a rychlejší hojení pooperačních ran.