Rolfterapie a masáže

Mgr. Šárka Urbancová

Rolfterapie

Odstraňuje dlouhodobé a chronické bolesti: Nachází a odstraňuje příčinu bolestí, zabraňuje tak jejímu vracení se. Rovná tělo. Díky změně struktury těla (narovnání se) bude gravitace tělo méně táhnout k zemi v nesprávném postavení.

Rolfing je vědecky ověřený systém změny struktury těla a výchovy jeho používání. Integruje tělesnou strukturu do funkčního celku. Platí, že přiměřený pořádek je energeticky úspornější, než nepořádek. Tělo, které je chybně postavené vůči gravitaci, se přizpůsobí – musí se přizpůsobit – směrem dolů působící síle gravitace. Přizpůsobuje se tím, že si vytváří dodatečné podpory v měkkých tkáních. 

Masáže

Nabízím masáže na míru, těhotenské, AromaTouch, manuální lymfodrenáž.

Masáž působí na tělesný i duševní stav člověka velmi kladně. Zlepšuje podmínky pro svalovou a kloubní činnost.  Rovněž při zotavování po nemoci či úrazu má vhodně zvolená a citlivá masáž příznivý účinek na organismus...

Mým cílem je, s využitím Rolfterapie, masáží a práce s tělem, pomoci lidem dostat se zpět do fyzické i duševní pohody a rovnováhy. A protože slovo STRES je synonymem pro dnešní společnost, jeho destruktivní účinky se odráží na fyzickém i psychickém zdraví každého z nás, dopřát si kvalitní masáž je jistě jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak se zbavit napětí, celkové únavy, bolesti a duševní nepohody.

Věřím, že tak klientům umožním opět načerpat síly potřebné pro každý den.