Spolupracující maséři

Romana Obršálová, tlf. 774196007, E-mail: robrsalova@seznam.cz

 • RELAXAČNÍ MASÁŽ (Cena: 55 min. 850,- Kč; 80 min. 1150,- Kč; 110 min. 1500,- Kč).
 • REFLEXNÍ MASÁŽ A MĚKKÉ TECHNIKY ZAD – pooperační stavy
 • BAŇKOVÁNÍ CELÉHO TĚLA – prokrví, uvolní a připraví tělo k masáži sportovní i klasické. Prohřívá při nastuzení, zahlenění, menstruačních bolestech břicha, bolavých kloubech. (Cena: 55 min. 400,- Kč; 80 min. 700,- Kč)
 • MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ CELÉHO TĚLA – detoxikuje tělo, zmírňuje otoky v oblasti kloubů, odvodňuje a nastoluje lepší funkci lymfatického systému. Konzultace v ceně, doporučená délka  6 -10 hod. (Cena: 55 min. 750,- Kč; 80 min. 900,- Kč; 110 min. 1300,- Kč).
 • TĚHOTENSKÁ MASÁŽ – jemná masáž, prováděna s ohledem na stav klientky od 2. měsíce. (Cena: 55 min. 850,- Kč; 80 min. 1050,- Kč; 110 min. 1300,- Kč).
 • MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY A MEDOVÁ MASÁŽ – hluboká relaxace s dotekem teplého oleje a kamenů. (Cena: 55 min. 900,- Kč;  80 min. 1200,- Kč; 110 min. 1500,- Kč).
 • THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ – s prvky ajurvédy, uvolní svalový a nervový systém, redukuje otoky, pomáhá regulaci střev, posiluje psychiku. (Cena: 55 min. 900,- Kč; 80 min. 1200,- Kč; 110 min. 1500,- Kč).
 • INDICKÁ MASÁŽ HLAVY – prováděna v sedě

Patrik Štajer, tlf. 776 394 309, https://www.facebook.com/fyzioholistika/, E-mail: patrik@stajer.biz 

 • SPORTOVNÍ/ RELAXAČNÍ MASÁŽ – dle potřeby s kombinací terapií.
 • DORNOVA METODA – jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh.
 • BREUSSOVA MASÁŽ je jemná, citlivá, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře (obzvláště kříže a bedra), která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky.
 • KINEZIOTAPING neboli tejpování, je lepení pružných pásek na kůži. Podle směru nalepení pásek a podle zvoleného napětí dovedu svaly aktivovat nebo uvolňovat. Můžeme také nalepit pásky tak, aby zmírňovaly otoky, vyhlazovaly jizvy nebo pomáhaly ke správnému držení těla.
 • BAŇKOVÁNÍ pomáhá odplavovat z těla všechny nečistoty potními žlázami a lymfatickým systémem. Metoda baňkování způsobí intenzivní prokrvení a pročištění krve a napomáhá zlepšení krevního oběhu. Zároveň dochází při masáži k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti.
 • ROLFING neboli Strukturální integrace je proces, který výrazně zlepšuje a mění fyzickou strukturu člověka, držení a pohyb těla. Manipulací s pojivovou tkání a pohybovým vzděláváním ovlivňuje měkké struktury (fascie – pojivové tkáně) a odstraňuje v nich nahromaděné napětí a stres. Na rozdíl od masáží je účinek Rolfterapie dlouhodobý. Rolfterapie neboli strukturální integrace prospěla již více než milionu lidí z celého světa, dětem, ženám i mužům všech věkových kategorií.

Cena masáží: 55 min. 800,- Kč; 110 min. 1400,- Kč.

Mnohaletou praxí zaručuji individuální a intuitivní přístup ke každému, profesionalitu, diskrétnost, ověřené metody a produkty. Na základě aktuálního stavu rád doporučím vhodný postup či kombinací terapií nebo vyjdu vstříc přání klienta.

Počítačová diagnostika a frekvenční terapie,                                                 JUDr. Drahomíra Bernardová, Tel.: +420 773 181 694, www.telavtele.cz

Jedná se o moderní diagnostickou metodu, kdy přístroj DIACOM-LITE-FREQ šetrně a v krátkém čase prověří Váš celkový zdravotní stav. Určí stav bioenergetiky každého orgánu člověka, zjistí přítomnost škodlivých bakterií, virů, plísní a parazitů a stanoví diagnózu. Následně lze cíleným nastavením nízkofrekvenčních vln nalezené patogeny zničit a spolu s doporučenými potravinovými doplňky obnovit v těle harmonii.