Spolupracující maséři

Patrik Štajer, tlf. 776 394 309, https://www.facebook.com/fyzioholistika/, E-mail: patrik@stajer.biz 

  • SPORTOVNÍ/ RELAXAČNÍ MASÁŽ – dle potřeby s kombinací terapií.
  • DORNOVA METODA – jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh.
  • BREUSSOVA MASÁŽ je jemná, citlivá, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře (obzvláště kříže a bedra), která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky.
  • KINEZIOTAPING neboli tejpování, je lepení pružných pásek na kůži. Podle směru nalepení pásek a podle zvoleného napětí dovedu svaly aktivovat nebo uvolňovat. Můžeme také nalepit pásky tak, aby zmírňovaly otoky, vyhlazovaly jizvy nebo pomáhaly ke správnému držení těla.
  • BAŇKOVÁNÍ pomáhá odplavovat z těla všechny nečistoty potními žlázami a lymfatickým systémem. Metoda baňkování způsobí intenzivní prokrvení a pročištění krve a napomáhá zlepšení krevního oběhu. Zároveň dochází při masáži k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti.
  • ROLFING neboli Strukturální integrace je proces, který výrazně zlepšuje a mění fyzickou strukturu člověka, držení a pohyb těla. Manipulací s pojivovou tkání a pohybovým vzděláváním ovlivňuje měkké struktury (fascie – pojivové tkáně) a odstraňuje v nich nahromaděné napětí a stres. Na rozdíl od masáží je účinek Rolfterapie dlouhodobý. Rolfterapie neboli strukturální integrace prospěla již více než milionu lidí z celého světa, dětem, ženám i mužům všech věkových kategorií.

Cena masáží: 55 min. 800,- Kč; 110 min. 1400,- Kč.

Mnohaletou praxí zaručuji individuální a intuitivní přístup ke každému, profesionalitu, diskrétnost, ověřené metody a produkty. Na základě aktuálního stavu rád doporučím vhodný postup či kombinací terapií nebo vyjdu vstříc přání klienta.

Počítačová diagnostika a frekvenční terapie,                                                 JUDr. Drahomíra Bernardová, Tel.: +420 773 181 694, www.telavtele.cz

Jedná se o moderní diagnostickou metodu, kdy přístroj DIACOM-LITE-FREQ šetrně a v krátkém čase prověří Váš celkový zdravotní stav. Určí stav bioenergetiky každého orgánu člověka, zjistí přítomnost škodlivých bakterií, virů, plísní a parazitů a stanoví diagnózu. Následně lze cíleným nastavením nízkofrekvenčních vln nalezené patogeny zničit a spolu s doporučenými potravinovými doplňky obnovit v těle harmonii.